Профгрупи

ПРОФГРУПОРГИ:

п/п

служба,

відділ

Кількість членів профспілки

посада

П.І.Б.

контактні

телефони

1

ТРЛК-1

28

інженер

Борачок

Ігор Володимирович

19101

0677448679

2

ТРЛК-2

30

інженер

Росквас

Олександр Сергійович

19165

0672649937

3

ТРЛК-3

32

технік

Гриценко

Андрій Іванович

19222

0501757970

4

ТРЛК-4

32

інженер

Магіровська

Оксана Вікторівна

19252

0677955891

5

ТРЛК-5

34

інженер

Легкобит

Світлана Володимирівна

19302

0502566779

6

ТРЛК-6

35

інженер

Азаренко

Олександр Миколайович

0667800384

7

ТРЛК-7

30

технік

Костюченко

Олександр Костянтинович

0996249556

8

ТРЛК-8

8

інженер

Іпатов

Юрій Миколайович

19451

0955052738

9

ОПРС та АЗС

36

інженер

Ющенко

Володимир Михайлович

16093

0985147628

10

ВОРЛ

7

інженер

Варьоха

Олександр Вікторович

16237

0675370369

11

АРЛК

12

інженер

Виноградов Денис Ігорович

0957005900

12

ОПЦ-АРП

6

технік

Нестеренко

Юрій Миколайович

16194

0676058690

13

Аеродромний комплекс Черкаси

11

електромонтер

Міронов

Олександр

Валентинович

0966343104

14

Комплекс ТОР ЗНС

30

провідний

інженер

Яновський

Віталій Олександрович

16659

0953151395

15

СЕЗ

41

Інженер

Сасько

Віктор Миколайович

16134

0632444499

16

СЕЗ

ПРЦ

9

технік

Маловичко

Ігор Васильович

16165

0637114686

17

АОПР

22

інженер

Курінський Ярослав Григорович

16090

0967004758

16154- Нєснов А.Б.

18

РЕЗ АДВ

20

технік

Сидоренко Євгеній Олександрович

0661919634

19

Служба енергозабезпечення

51

Інженер

Слободяник Анатолій Олександрович

1-84-75

0975338074

20

Адміністративно –господарська група

17

Старший адміністратор

Лебідь

Ірина Миколаївна

16634

0507696439

21

СКП та СТЗ

30

Інженер

Рябко

Юрій Анатолійович

16686

0972562870

22

ВКБ та ЕНС

18

столяр

Усиченко

В’ячеслав Вікторович

0975052085

23

ВМТП

16

технік

Черкас Микола

Петрович

1-75-23

0963877633

24

База

відпочинку

9

технік доглядач

Кокіш

Світлана Євгенівна

5-53-75

5-53-85

0964321708

25

СТ та М

102

водій

Ісай

Микола  Миколайович

16083

0664324248

Галина Гуріївна 18037

26

Адміністративна

група

51

оператор комп’ютерного набору

Залозна

Любов Петрівна

16059

0963716596

27

МСЧ

35

медсестра

Шевченко Ірина Миколаївна

16719

0950423891

28

СГХ

18

прибиральник

службових приміщень

Угро

Тетяна Миколаївна

16078

0958308935

29

Метеороголічне стеження Центру ОрПР

16

провідний синоптик

Долгіх

Анастасія Юріївна

16156

0995457147

0678101922

30

Київська СОПР

об’єкти  ЗНС

8

інженер

Шуменко

Андрій Валерійович

16417

0662690591

31

ВБО і З

14

Заступник головного бухгалтера

Олєніченко

Наталія Миколаївна

16126

0503880908

32

Викладач ТЦ

РДЦ

5

викладач

Гаврилюк Юлія Володимирівна

0501711194

33

НСЦ

10

інженер

Грицай Аліна Василівна

16306

0938076957

34

Группа ТЕ та ІЗ

7

завгосп

Ільницька Олена Іванівна

14739

0961710239

35

ВСП ЦАПС

42

Провідний документознавець

Осадча Ольга Леонтіївна

14791

0984849559

36

САБ Украроруху

45

охоронник

Марченко

Павло  Іванович

16227

6-58-77

0961001596

37 Апарат управління Украероруху 12 Провідний  інженер Синенко
Наталія Олександрівна

15844

097 254 86 76

38 сл.ЗНС Украероруху 24 інженер Толмачов Костянтин Олександрович

15716

0977193600

Всього : станом на 15.04.19      953  члени профспілки

Печать Электронная почта