Профгрупи

ПРОФГРУПОРГИ:

п/п

служба,

відділ

Кількість членів профспілки

посада

П.І.Б.

контактні

телефони

1

ТРЛК-1

28

інженер

Борачок

Ігор Володимирович

19101

0677448679

2

ТРЛК-2

31

інженер

Росквас

Олександр Сергійович

19165

0672649937

3

ТРЛК-3

31

технік

Гриценко

Андрій Іванович

19222

0501757970

4

ТРЛК-4

33

інженер

Магіровська

Оксана Вікторівна

19252

0677955891

5

ТРЛК-5

33

інженер

Легкобит

Світлана Володимирівна

19302

0502566779

6

ТРЛК-6

34

 провідний

інженер

Кривич

Іван Іванович

19355

0501359455

7

ТРЛК-7

30

інженер

Землянський

Сергій Олександрович

16181, 19417

0661778656

8

ТРЛК-8

9

інженер

Іпатов

Юрій Миколайович

19451

0955052738

9

ОПРС

38

інженер

Ющенко

Володимир Михайлович

16093

0985147628

10

ВОРЛ

7

інженер

Варьоха

Олександр Вікторович

16237

0675370369

11

АРЛК

11

 провідний

інженер

Старченко Павло Іванович

16843

0663381058

12

ОПЦ-АРП

7

технік

Нестеренко

Юрій Миколайович

16194

0676058690

13

Вертодром «Гелікоптерний майданчик Канів (Пекарі)»

5

електромонтер

Міронов

Олександр

Валентинович

0966343104

14

Комплекс ТОР ЗНС

31

провідний

інженер

Яновський

Віталій Олександрович

16659

0953151395

15

СЕЗ

36

Інженер

Сасько

Віктор Миколайович

16134

0632444499

16

СЕЗ

ПРЦ

7

технік

Маловічко

Ігор Васильович

16165

0637114686

17

АОПР

22

інженер

Курінський Ярослав Григорович

16090

0967004758

16154- Нєснов А.Б.

18

РЕЗ АДВ

17

технік

Сидоренко Євгеній Олександрович

0661919634

19

ЕТЗП

49

Інженер

Слободяник Анатолій Олександрович

1-84-75

0975338074

20

Адміністративно –господарська група

43

каштелян

Піліпянко Ірина Миколаївна

16432

0677807991

21

СКП та СТЗ

29

Інженер

Рябко

Юрій Анатолійович

16686

0972562870

22

ВБ

56

охоронник

Марченко

Павло  Іванович

16227

6-58-77

0961001596

23

ВЕНС та КБ

18

столяр

Усиченко

В’ячеслав Вікторович

0975052085

24

ВМТЗ

17

технік

Черкас Микола

Петрович

1-75-23

0963877633

25

База

відпочинку

9

технік доглядач

Кокіш

Світлана Євгенівна

5-53-75

5-53-85

0964321708

26

СТ та М

95

водій

Ісай

Микола  Миколайович

16083

0664324248

Галина Гуріївна 18037

27

Адміністративна

група

21

оператор комп’ютерного набору

Залозна

Любов Петрівна

16059

0963716596

28

МСЧ

39

діловод

Кошелєва Марина Василівна

16060

0674014667

29

ГГХ

8

прибиральник

службових приміщень

Угро

Тетяна Миколаївна

16078

0958308935

30

Група

метеозабезпечення

14

провідний синоптик

Долгіх

Анастасія Юріївна

16156

0995457147

0678101922

31

Київська СОПР

об’єкти  РТЗ

8

інженер

Шуменко

Андрій Валерійович

16417

0662690591

32

ВБО і Ф

13

Заступник головного бухгалтера

Олєніченко

Наталія Миколаївна

16126

0503880908

33

Апарат управління Украероруху

15

Провідний  інженер

Синенко
Наталія Олександрівна

15844

097 254 86 76

34

Викладач ТЦ

РДЦ

6

викладач

Гаврилюк Юлія Володимирівна

0501711194

35

НСЦ

5

інженер

Грицай Аліна Василівна

16306

0938076957

36

Группа ТЕ та ІЗ

8

завгосп

Ільницька Олена Іванівна

14739

0961710239

37

ВСП ЦАПС

39

Провідний документознавець

Осадча Ольга Леонтіївна

14791

0984849559

38

сл.ЗНС Украероруху

19

інженер

Толмачов Костянтин Олександрович

15716

0977193600

39

пенсіонери

2

     

Всього : станом на 24.04.18      933  члени профспілки

Печать E-mail