Почаївська лавра

sviato-uspenska-pochaivska-lavra

 

ПРОФСПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ ЗАПРОШУЄ НА СІМЕЙНУ  ЕКСКУРСІЙНУ  ПОЇЗДКУ

Православні святині

Дубно- Кременець- Почаївська лавра

 

 

9 травня(п»ятниця) 2014 р.

05-00 – ВИЇЗД  З м.БОРИСПОЛЯ ( КОМФОРТАБЕЛЬНИЙ АВТОБУС  )

  • 10:00 – прибуття в м.Дубно--Родовий замок князів Острожськихякий був побудований в XV столітті !!!, На протязі сторіч його мури бачили багато баталіїй з татарами, а козацьке військо, гетьмана Мазепу та Петра 1- тут проходила основна дія за романом «Тарас Бульба»!!!  Екскурсія замком.

13-00 приїзд м.Кременець-      Обід(комплексний) в кафе

   -Кременецький Богоявленський монастир,де знаходиться чудотворна ікона Божої матері "Всіх скорбящих радосте"та частинка мощів Св. Вмч. Пантелеймона Цілителя. !!!.  Екскурсія, участь вбогослужінні. Унікальный монастирський чай тадекілька видів монастирського квасу.

  • Вечеря в кафе
  • розміщення в готелі(сучасні 2-х,3-х,місні номери «стандарт» зі зручностями в номері).

 

10   травня (субота)   2014р.

 6:00    Виїзд в м. Почаїв--- Почаївська Свято-Успенська лавра !!Ви маєте можливість побачити Чудотворну ікону «Почаївської Божої Матері», поклонитися мощам преподобних Іова та Амфілохія Почаївських в нижньому храмі  !!!А також побачити відбиток стопи Божої Матері у камені ,де за оповіданнями було явлення Почаївської Божої Матері.Служба в соборі. Екскурсія по Лаврі, поклоніння мощам пр.Іова Почаївського .

·         Обід в Почаєві.

·         Екскурсія в Свято-Духівський монастир- скіт.

·         Озеро святої Праведной Анни–оздоровлення(купання) цілющою водою в купальні св.Анни (для жінок бажаючих купатися при собі мати сорочку та хустку)

16:00       Від»їзд додому. Орієнтовно прибуття в Бориспіль    23-00.

ПОВНА ВАРТІСТЬ ЕКСКУРСІЇ для 1 особи:   790 грн

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом еврокласа, екскурсії згідно програми та вхідні квитки в музеї,  проживання у готелі , супровід екскурсовода, харчування (комплексний обід,вечеря, обід).

 

ДЛЯ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ АВІАПРАЦІВНИКІВ 

ВАРТІСТЬ ЕКСКУРСІЇ400 грн.

ЗАЯВКИ( та гроші)  ПРИЙМАЮТЬСЯ  :

МІШИН Ю.ІТЕЛ. 16016,   050 356 82 96,

 

  к.163 тех. будівля

Печать